Obrázky 2000x290 O společnosti

Drobečková navigace

Stipendium „Franco Buzzi Memorial“

Franco Buzzi, bývalý viceprezident skupiny a jeden z hlavních strůjců mimořádného rozvoje společnosti při jejím přechodu ze soukromého subjektu na subjekt kótovaný na burze a následné národní a mezinárodní expanze, zemřel v roce 2011.

Pamětní stipendium Franca Buzziho je iniciativa, kterou jsme vytvořili na počest jeho vřelých zájmů: zaprvé společnosti, které zasvětil svůj život, zadruhé šikovným mladým lidem, kteří by v budoucnu mohli představovat hybnou sílu samotné společnosti, a v neposlední řadě USA.

Tímto stipendiem bychom chtěli motivovaným mladým lidem nabídnout příležitost udělat v profesním životě krok vpřed, příležitost, která jim otevře nové možnosti a připraví je na nové výzvy. Sám Franco získal ve svých 22 letech, ve své době průkopník, stipendium prestižního Fulbrightova studentského programu na studium v USA.

Proto se společnost Buzzi SpA rozhodla každoročně udělit dvě stipendia, která nabízejí jedinečnou příležitost absolvovat magisterský program na jedné z nejlepších univerzit ve Spojených státech a která pokryjí školné i standardní vedlejší náklady, jako je cestovné, pojištění a životní náklady.

Jsme hrdí na to, že můžeme tuto iniciativu podpořit, protože víme, že bude představovat významnou příležitost pro osobní a profesní růst dychtivých a motivovaných mladých lidí, kteří si ji zaslouží.

A máme radost, že součástí tohoto procesu růstu je i Franco.

Nabídka vzdělávacích programů

Master of Business Administration (MBA) programs

  • McCombs School of Business – University of Texas
  • Smeal College of Business - Penn State University, PA
  • Kelley School of Business – Indiana University, Bloomington
  • College of Business and Economics – Lehigh University, PA
     

Další dostupné magisterské programy

  • Strojírenský management (Engineering Management) – University of Texas (Austin, Texas)
  • Chemické inženýrství (Chemical Engineering) – Penn State University (State College, Pennsylvania)
  • Podnikové financování (Corporate Finance) – Penn State University (State College, Pennsylvania)
  • Enviromentální inženýrství (Environmental Engineering) – Lehigh University (Bethlehem, Pennsylvania)

 

Kdo má nárok na podporu?

Tato příležitost je určena dětem našich zaměstnanců (a bývalých zaměstnanců) ze všech zemí, kde naše skupina působí, a také studentům, kteří absolvovali školu v Casale Monferrato.

Uchazeči musí splňovat požadavky na přijetí stanovené jednotlivými univerzitami, pokud jde o věk, vzdělání, případné pracovní zkušenosti, znalost anglického jazyka a analytické schopnosti.

Transparentnost a principy meritokracie jsou pro společnost Buzzi SpA základními hodnotami, a proto nemůžeme nijak ovlivňovat proces hodnocení a výběru, který bude plně v kompetenci jednotlivých univerzit.

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.